محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
 
 
 
استخدام در محک
 
صفحه اصلی می خواهم با محک آشنا بشوم همکاری با محک استخدام در محک

با توجه به انسان محور بودن مؤسسه خیریه محک و ارزش‌های نیروی انسانی برای پیشرفت سازمان‌ها خصوصاً سازمان‌های غیر دولتی، بخش کارگزینی از امور اداری منفک گشت و در ساختار سازمانی جدید به عنوان حوزه منابع انسانی تعریف گردیده است. از ابتدای سال 1387 وظیفه جذب، آموزش و نگهداری نیروی انسانی بر اساس آخرین یافته‌های علمی در این زمینه به عهده این واحد می‌باشد. در مورد وظیفه جذب نیروی انسانی، به منظور رعایت عدالت در استخدام ابتدا بررسی پرسشنامه هایِ استخدامِ ارسال شده بخش منابع انسانی انجام می‌گیرد و سپس، فرآیند استخدام با تشکیل کمیته استخدام که وظیفه آن انجام ارزیابی‌های حضوری و تخصصی از متقاضیان استخدام است آغاز می‌شود.

اعضای کمیته استخدام عبارتند از:‌ مدیر عامل(رئیس کمیته) – مدیر منابع انسانی (عضو و دبیر کمیته) – مدیر بخش ذیربط (عضو کمیته) – نماینده داوطلبان (عضو کمیته) – روانشناس (عضو کمیته). این کمیته طی دو مرحله به ارزیابی متقاضیان استخدام می‌پردازد. در مرحله اول ارزیابی عمومی انجام می‌شود. در این مرحله ارزیابی متقاضی توسط اعضای کمیته انجام می‌شود و متقاضیانی که با اکثریت آرا مورد قبول اعضای کمیته استخدام قرار گرفته‌اند برای ارزیابی تخصصی به مدیر ذیربط معرفی می‌شود. مرحله دوم که ارزیابی تخصصی است، توسط مدیر ذیربط انجام می‌شود و نتیجه آن به اعضای کمیته اعلام می‌شود. بدیهی است که نتیجه نهایی با ارزیابی تخصصی مشخص می‌شود.

در حال حاضر موسسه خیریه محک کارفرمای نمونه سال 1390 در بخش‌های ذیل به نیروی انسانی نیاز دارد.

1 . طراح گرافیک:
کارشناس گرافیک- فارغ التحصیل از دانشگاه‌های معتبر- 2 سال سابقه فعالیت حرفه‌ای در حوزه طراحی ارتباطات سازمانی و تبلیغات- خلاق و ایده پرداز- آشنا با مفاهیم Brand advertising ,Creative Conception,Corporate Identity and Design - مسلط به نرم‌افزارهای- Corel, Photoshop, Illustrator, InDesign - دارای روحیه مشارکت و کار گروهی و استفاده از خرد جمعی- علاقمند به فعالیت در محیطی پویا و خلاق با هدفی انسان دوستانه- آشنا به اصول برندسازی

2. کارپرداز تدارکات:
دیپلم، دارای 2 سال سابقه کار مرتبط، آشنا با نرم افزار تدارکات همکاران سیستم و امور سیستمی و حسابداری

3. کارشناس تدارکات:
لیسانس مدیریت/اقتصاد، دارای 3 سال سابقه کار مرتبط با تدارکات، مسلط به نرم افزار Office، آشنا به نرم افزار تدارکات همکاران سیستم

4 . انبار دار:

دیپلم ریاضی یا فوق دیپلم- آقا- 2 سال سابق کار مرتبط

5 . کارشناس استخدام منابع انسانی:
لیسانس روانشناسی/ مدیریت- حداقل 3سال سابقه کار مرتبط در حوزه استخدام منابع انسانی

متقاضیان استخدام می‌توانند از طریق شماره فکس 22485456 و یا ایمیل HR@mahak-charity.org رزومه‌ کاری و سوابق خود را ارسال نمایند و یا با شماره‌ 23501278 بخش منابع انسانی محک تماس حاصل فرمایند.