محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
 
 
 
درخواست قلک
 
صفحه اصلی می خواهم به محک کمک کنم من می‌خواهم کمک کنم کمک نقدی قلک درخواست قلک

درخواست قلک برای اولین بار

از اینکه می‌خواهید یکی از قلک‌های محک را داشته باشید سپاسگزاریم. با داشتن این قلک شما می‌توانید کمک به محک را تبدیل به یکی از کارهای روزانه خود کرده و هر روزتان را با عشق شروع کنید. چنانچه مایل به دریافت قلک محک هستید، در صورتیکه ساکن شهرهای تهران و یا کرج می‌باشید، فرم زیر را پر کرده و یا با شماره 23540 تماس حاصل فرمایید.

از آنجاییکه محک در شهرستان ها دفاتر جلب مشارکت مردمی ندارد و همچنین به دلیل هزینه بالای ارسال و جمع آوری قلک در شهرستان ها و مسائل مربوط به تامین امنیت قلک ها،‌ تا‌کنون محک برنامه ای برای ارسال قلک به شهرستان ها نداشته است. امیدواریم با همراهی همه یاوران در آینده نزدیک با افتتاح دفاتر در شهرستان ها امکان توزیع قلک در تمام نقاط ایران فراهم شود.

عزیزانی که در شهرستان ها ساکن هستند و مایل به حمایت از کودکان مبتلا به سرطان می‌باشند می‌توانند از طریق روش‌های دیگری چون عضویت، کمک‌های عمومی، درمان‌یاری و انواع دیگر کمک‌های فردی و کمک‌های سازمانی به جمع یاوران محک بپیوندند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


درخواست تجدید قلک

یاور عزیز، از اینکه قلک محک را مهمان منزل یا محل کار خود کرده اید سپاسگزاریم.

شما می‌توانید قلک‌های خود را شخصاًَ به دفاتر محک تحویل دهید و قلک جدید دریافت نمایید و از این طریق محک را در کاهش هزینه‌های سربار حمل و نقل و تبدیل آن به هزینه های پربار درمان یاری نمایید. در صورتیکه دسترسی به دفاتر محک برای شما ممکن نیست، همکاران بخش قلک مشتاقانه و با هماهنگی قبلی و ارائه کارت شناسایی به محل مورد نظر شما جهت تحویل و شمارش قلک پر شده و ارائه قلک جدید، مراجعه خواهند نمود. چنانچه مایل تحویل قلک پر شده و دریافت قلک جدید هستید فرم زیر را پر کرده و یا با شماره 23540 تماس حاصل فرمایید.