آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 30 بهمن 1397
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
 منیر شاهرودی فرمانفرمایان یکی از آثار خود را به مؤسسه خیریه محک اهدا خواهد کرد.
 
به گزارش روابط عمومی محک، روز جمعه 22 تیر ماه رونمایی این اثر در ساختمان طرح توسعه بیمارستان فوق‌تخصصى سرطان کودکان محک انجام خواهد ‌شد. در مراسم رونمایی از اثر این هنرمند بین‌المللی ایران، هنرمندان، فعالان حوزه درمان سرطان، نیکوکاران، سازمان‌های مردم‌نهاد و اعضای هیأت أمنا و مدیره مؤسسه خیریه محک حضور خواهند داشت. 
 
محک به عنوان یک سازمان مردم‌نهاد در طول 27 سال حمایت همه‌جانبه از کودکان مبتلا به سرطان در سراسر ایران همواره از ظرفیت جامعه هنری بهره‌مند بوده است. برپایی این مراسم نیز با هدف تجلیل از هنر ارزشمند هنرمندانی چون منیر شاهرودی فرمانفرمائیان صورت می‌گیرد که علاوه بر فعالیت حرفه‌ای خود با نگاهی انسان‌دوستانه، جان‌مایه هنری خود را صرف کاهش دغدغه‌های اجتماعی می‌کنند. فرمانفرمائیان، نخستین هنرمند ایرانی است که آثارش در یک نمایشگاه انفرادی در موزه گوگنهایم نیویورک به نمایش درآمده و تاکنون به طور گسترده‌ در کشورهای خاورمیانه‌، آمریکا و اروپا در معرض دید هنردوستان قرار گرفته است. همچنین سال گذشته در باغ‌ موزه نگارستان، تالاری دائمی به نمایش آثار این هنرمند حوزه تجسمی اختصاص یافت.
 
توجه به مسئولیت اجتماعی از گذشته در میان‌ هنرمندان رواج داشته است و اهدای اثری از این هنرمند صاحب سبک که با استفاده از هنر سنتی ایران به خلق آثار مدرن می‌پردازد، جلوه‌ای از فرهنگ نوعدوستی در حمایت از آیندگان این سرزمین‌ است. محک نیز به عنوان سازمانی مردم‌نهاد که همواره امانتدار هنر انسان‌دوستی نیکوکاران است، تلاش می‌کند با همراهی جامعه مدنی بالاترین سطح از خدمات درمانی و حمایتی را به کودکان مبتلا به سرطان ارائه دهد. 
 
ارسال این صفحه برای دوستان