آخرین بروز رسانی اخبار سایت شنبه 28 دی 1398
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

مراسم روز جهانی پناهنده توسط کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در ایران (UNHCR) با حضور وزیر کشور، سفرا، نمایندگان سازمان‌های بین‌المللی، نمایندگان پناهندگان در عرصه‌های مختلف و سازمان‌های مردم‌نهاد برگزار شد.

 

محک به عنوان سازماني كه بر پایه عشق به همنوع بنا نهاده شده در این برنامه با اداره غرفه‌ای به بیان فعالیت‌های خود در عرصه حمایت از پناهندگان پرداخت

 

این مؤسسه خیریه همواره تلاش کرده است تا از تمامی کودکان مبتلا به سرطان بدون تبعیض و فارغ از قومیت، ملیت و مذهب تا رسیدن آن‌ها به سلامتی حمایت کند. بر همین اساس در بیش از 28 سال فعالیت خود با سازمان‌های ملی و بین‌المللی فعال در زمینه حمایت از پناهندگان همکاری کرده و تا کنون 1861 کودک مبتلا به سرطان پناهنده را تحت حمایت خود قرار داده است.

 

ایوو فریسن، نماینده کمیساریای عالی سازمان ملل در بازدید از غرفه محک گفت: «فعالیت‌های این مؤسسه خیریه، قابل تقدیر است و امیدوارم به زودی از این مؤسسه بازدیدی به عمل آورم.»

 

همچنین مهدی محمودی، مدیرعامل امور اتباع و مهاجرین سازمان ملل در ایران با حضور در غرفه محك بر لزوم افزایش همکاری کمیساریای عالی پناهندگان با محک تأکید کرد.

 

به مناسبت روز جهانی پناهنده، به تمام افراد و سازمان‌هایی که بدون هیچ تبعیضی با همنوعان‌شان ارتباط برقرار می‌کنند و برای رفع تبعیضات در جامعه می‌کوشند، ادای احترام می‌کنیم.

 

امیدواریم روزی حد و مرزی برای عشق ورزیدن به انسان‌ها وجود نداشته باشد.

ارسال این صفحه برای دوستان